O mnie

Nazywam się Marcin Maroszek. Jestem absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim. Współpracuję z  Fundacją Amicus Europae, gdzie zajmuję się analizami tematycznymi  z obszaru Ameryki Łacińskiej.

Na powstanie tego bloga złożyły się dwojakie czynniki. Po pierwsze, moje zainteresowanie Ameryką Łacińską musiało znaleźć gdzieś upust.  Po drugie, sądzę, że warto „nieść oświaty kaganiec” oraz propagować ten i piękny i bardzo ciekawy, acz stosunkowo mało znany i obecny w polskich mediach region. Jeśli niniejszy blog sprawi, że choć jedna osoba zainteresuje się tym tematem lub znajdzie tu informacje, które jej/jemu pomogą – drugie z zadań bloga uważam za spełnione.

Wszyscy zainteresowani Ameryką Łacińską i stosunkami m-wymi ogólnie powinni znaleźć tu coś dla siebie.   Zapraszam do lektury.

W przypadku chęci kontaktu ze mną proszę pisać na adres: marcinmaroszek@wp.pl.

Reklamy

10 responses to “O mnie

 1. Bardzo ciekawe artykuły. Dziękuję za wiele przydanych informacji.

 2. no isms

  czy można się mailowo skontaktować z autorem tego blogu? nie odnalazłem kontaktu na stronie.

 3. Michał

  Hej,
  Dzięki za prowadzenie tej strony. Chciałbym zagłębić się w temat Ameryki łacińskiej, ale za dużo literatury po polsku na razie nie znalazłem. Na szczęście mogę chociaż starać się coś dowiedzieć i zrozumieć czytając notki na Twoim blogu (i wikipedię ;-)). Świetna robota.
  Pozdrawiam,
  Michał

  • amerykalacinska

   Witam,
   Dzięki. Bardzo się cieszę, że blog jest Ci przydatny. Taki właśnie jest jego cel. Odnośnie nieco szerszych tekstów na temat Ameryki Łacińskiej polecam zakładkę „Artykuły”. Znajdziesz tam (mam nadzieję ciekawe) opracowania, które mam okazję popełniać dla różnych portali. Polecam się na przyszłość i zachęcam do regularnej lektury :)
   Pozdrawiam
   Marcin

 4. Łukasz

  Kapitalny blog. Przejrzysty i systematyczny.
  Pozdrawiam.

  • amerykalacinska

   Dzięki. Cieszę się, że Ci się podoba (jak widzę coraz więcej osobom). Mam nadzieję, że znajdziesz tu dużo interesujących Cię informacji. Pozdrawiam

 5. Kapitalny blog. Przejrzysty i systematyczny.
  Pozdrawiam.;. All the best!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s